Op woensdag 12 november werd het boek Samen sterk door kunst! uitgereikt aan wethouder Tyas Bijlholt en de aanwezige amateurkunstbesturen. Het boek staat vol persoonlijke verhalen van amateurkunstenaars en onderstreept opnieuw hoe groot de betekenis van kunstbeoefening is. Uit alle verhalen blijkt dat het niet alleen gaat om plezier. Juist het samen delen en beleven geeft amateurkunst grote waarde.

Aansluitend verzorgde Teike Asselbergs van Everybodyworks de workshop Zakelijke kansen van samenwerking. Tijdens deze praktische en inspirerende sessie wisselden verschillende amateurkunstverenigingen waardevolle ervaringen uit. Er ontstonden gesprekken over hoe zij elkaar in de toekomst nog beter kunnen ondersteunen en vooruit kunnen helpen. De bijeenkomst werd goed bezocht en was een waardevolle gelegenheid om elkaar te ontmoeten, inspiratie op te doen en nieuwe verbindingen te leggen.

Daarnaast maakten de aanwezigen kennis met Wytske de Vries, die per 1 december start als de nieuwe coördinator amateurkunst bij Amateurkunst033. Zij neemt de functie over van Ellen van Genuchten, die met pensioen gaat.

Haal een gratis boekje op!
Wil jij ook graag het boek Samen sterk door kunst! lezen? Haal dan gratis een exemplaar op bij de klantenservice van Scholen in de Kunst op de 4e verdieping in het Eemhuis. Wees er snel bij, want op is op!

bekijk de sfeerbeelden

foto's: Henry Krul