Een nieuw jaar ligt voor je. Tijd voor jezelf. Tijd voor iets nieuws. Tijd om je creativiteit de ruimte te geven.
Misschien kriebelt het al een tijdje. Misschien denk je: ik wil meer doen met muziek. Of: ik mis het om te schilderen. Misschien heb je altijd al willen schrijven. Of toneel willen spelen. Of dansen.
Wat het ook is, 2026 is het jaar om je creativiteit te omarmen.
Vanaf januari starten er weer nieuwe cursussen. Kort of lang, overdag of ’s avonds. Voor beginners én gevorderden. Je stapt zo in. Niet alleen starten er korte cursussen, ook bij veel jaarcursussen kun je nu nog instromen.
Omarm 2026. Omarm je creativiteit.
1-4 jaar
Heb jij een peuter of dreumes, die dol is op klussen, kleuren, kliederen of kneden? Dan hebben we een leuke cursus voor jullie samen.
Peuterkunst is dé cursus waar je samen met je kleintje(s) de magische wereld van kunst en creativiteit kunt ontdekken en waar kindjes op een ongedwongen manier worden geprikkeld om op onderzoek te gaan.
START 18 MAART IN HET EEMHUIS
groep 3 t/m 4
Begint jouw kind al te dansen als het muziek hoort? Voor alle kinderen die graag dansen en houden van rollen, springen en vliegen als een vogel is er de cursus Kinderdansmix.
Kinderen leren hier op een speelse manier hoe je dansbewegingen kunt maken en maken al een beetje kennis met de basis van ballet. Plezier in dansen en bewegen staat voorop!
START 27 JANUARI IN ICOON
8 -15 jaar
Trommel erop los en ontdek de magie van Afrikaans trommelen! Ontwikkel je vaardigheden strakke ritmes te spelen en de trommel goed te bespelen.
Misschien ga je zelfs de doun-doun, een Afrikaanse bastrommel, bespelen. Samen met andere enthousiaste djembé-spelers ga je op een muzikale ontdekkingsreis. Trommelstokken in de aanslag!
START 26 JANUARI IN HET EEMHUIS
18+
Wil je gaan schrijven maar weet je nog niet welk genre je het meest aanspreekt? Of heb je al ervaring in het schrijven van verhalen maar wil je ook eens een andere vorm uitproberen?
In de cursus Creatief schrijven krijg je de ruimte om diverse tekstvormen en schrijftechnieken uit te proberen. Ervaring is niet noodzakelijk, plezier in schrijven staat voorop.
START 22 JANUARI IN HET EEMHUIS