zoeken
Op zoek naar een cursus?
Gebruik dan de cursuszoeker.
menu
Gebruik dan de cursuszoeker.
Ben jij dol op sieraden en nieuwsgierig naar het ambacht van edelsmeden? Ontdek in één dag hoe het is om met metaal te werken en je eigen sieraden te maken.
In de ochtend start je met het buigen en hameren van metaal. Met deze basistechnieken maak je al een eigen broche.
’s Middags ga je verder met leren zagen, vijlen en schuren. Stap voor stap maak je een hanger en ervaar je hoe een ontwerp onder je handen vorm krijgt.
Aan het einde van de dag geeft docent Karien Kortenhorst een demonstratie solderen. Zo maak je kennis met verschillende belangrijke technieken uit het edelsmeden.
Deze workshop is een praktische en inspirerende kennismaking met edelsmeden. Ideaal als je wilt ontdekken of sieraden maken en werken met metaal bij je past. Als kers op de taart ga je bovendien naar huis met twee zelfgemaakte sieraden!
Deze workshop is op zaterdag 10 oktober 2026, van 10.00 – 16.00 uur in het Eemhuis.